Makléři

 

David Leš

realitní makléř

tel.: +420 777 921 913

e-mail: dles@grandrealitydc.cz

 

Štěpánka Malinová

realitní makléř

tel.: +420 733 331 950

e-mail smalinova@grandrealitydc.cz

 

 

 

 

 

REFERENCE:

 

Po všech negativních zprávách na realitní makléře v tisku i na internetu, jsem byla velice mile překvapena.

Paní Malinová odvedla vysoce profesionální, kvalitní a hlavně rychlou práci.
Byla velice ochotná při všech jednáních.
Proto vřele doporučuji všem.

Dagmar Gogoská
Ústí nad Labem


 

Dobrý den paní Malinová,

reagujeme na Váš požadavek na zaslání reference, týkající se prodeje obytného domu Vítězství 76 v Děčíně 32, který velmi rádi napíšeme, neboť jsme byli s přístupem a Vaší prací velmi spokojeni.

Zasloužíte si pochvalu za perfektní zodpovědný přístup při vykonávání Vaší práce a za nasazený nadstandard vystupování a chování ke klientům. 

Ještě jednou tedy poděkování za velmi zodpovědné a pečlivé jednání s konečným kvalitně odvedeným výsledkem, což je pro nás prodej naší již bývalé nemovitosti.

S přáním příjemného dne
Martina a Roman Juhnovi


 

S přístupem realitní makléřky a její odborností jsem byl jako kupující nadmíru spokojen. Jednání ze strany makléřky bylo férové a flexibilní. Za mne mohu paní makléřku Malinovou vřele doporučit.

Ing. Jan Sedlák
Ústí nad LabemDěkuji mnohokrát paní Malinové za úspěšný prodej mého bytu a za férové a profesionální jednání.

Prodej bytu ve kterém jsem žila několik desítek let, nebylo to jednoduché, ale lidský a osobní přístup při prodeji byl pro mě o něco snažší.

Děkuji mnohokrát paní Malinová.  

Vlasta Laurincová


 

Paní Malinovou vřele doporučuji, má přístup a jednání ke klientům opravdu suprovej. Nemám vůbec žádný záporný názor, paní Malinová je super makléřka.

Její jednání a vše, jako realitní makléřky, je opravdu moc dobrý, umí lidem vše vysvětlit, snaží se, aby z obou stran, bylo vše super.
A ještě mi paní Malinová pomáhá stále s tím, co je ještě třeba vyřídit kolem domu, který jsem koupil a za to ji patří velké DĚKUJI. 
Jsem si vědom, že už mi paní Malinová nemusí pomáhat a radit mi, ale její vstřícnost a ochota je na správném místě. 

MOHU JEN DOPORUČIT. A ještě jednou vám moc moc mockrát dekuji za vše.

Michal Bagoga


 

Prodej proběhl úspěšně, o nic jsem se nemusel starat. Díky znalostem a aktivitě paní makléřky se prodej uskutečnil v rámci týdnů od vystavení nabídky. Mohu jen doporučit.

Michael Černý


 

Mohu uveřejnit jen samá pozitiva.
Rychlost, ochota, vstřícnost, serióznost,více psát netřeba. 
Služby paní Malinové mohu vřele doporučit! 

KAČER 


 

Paní Malinová odvedla maximální profesionální práci na 100%. Nemám co bych vytkl. Kvalitní pristup a práci paní Malinové bych doporučil dalším klientům.

V. Fedorják 


 

S realitní makléřkou paní Malinovou jsem byla velice spokojená.
Profesionální přístup, ochota, flexibilita. Nelze co vytknout. Mohu jen vřele doporučit. Stoprocentní spokojenost.

Zounarová Eva, Děčín 


 

Vážená paní Malinová, 
rádi bychom Vám poděkovali za Váš profesionální přístup a férové jednání s klienty, za rychlý prodej našeho bytu v Děčíně 32.

Ještě jednou moc děkujeme.
KřivánkoviPaní Malinová je člověk na svém místě. Své práci skvěle rozumí a určitě si zaslouží důvěru svých klientů. Umí si poradit i se "zapeklitými" případy. Mně osobně se spolupráce, právě s touto paní makléřkou, rozhodně vyplatila. Vřele doporučuji všem.

Petr Plicka
Kralupy nad Vltavou


 

Dobrý den paní Malinová,
byl jsem velice spokojen s Vaším přístupem při prodeji pozemků v katastru Krásné Pole u Chřibské.

S pozdravem, 
JUDr. Zbyšek Rychtařík


 

Paní Malinová nás provázela při prodeji bytu v Děčíně 32. Vše proběhlo velice rychle a bez problému. Paní Malinová poradila se vším potřebným. Děkujeme za ochotu. 

Renata Bílá

 


 

Na základě doporučení mých rodičů jsem paní Malinovou kontaktovala s žádostí o pomoc se zprostředkováním hypotečního úvěru a zároveň koupě nemovitosti. Paní Malinová se mnou prošla celou cestu od vyřízení hypotéky, přes kontaktování prodávající realitní kanceláře, zajištění právních služeb až k podepsání kupní smlouvy. Veškeré problémy, které se v průběhu vyřizování vyskytly vyřešila vždy velmi profesionálně, s ochotou a nadhledem. Ve svém oboru vyniká spolehlivostí a precizností odvedené práce. Spolupráce s paní Malinovou byla i díky přátelskému postoji a přístupu velmi příjemná. Ještě jednou velké poděkování.

Dominika Juhnová