Bonusy pro vás

 

BONUS PRO NAŠE KLIENTY OD MAKLÉŘKY ŠTĚPÁNKY MALINOVÉ

Mou profesí je realitní makléř a zároveň vázaný zástupce Gepard Finance. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů. Důležité je, že tato společnost sama hypotéky neposkytuje. Působí zde hypoteční makléři a zprostředkovatelé, kteří pomáhají klientům zajistit co nejlepší hypotéku v některé z bank působící v ČR.

Pokud nemáte hotovost pro své plány k řešení bytových nebo investičních cílů, pomohu zorientovat se v nabídkách finančních produktů a spolu najdeme nejvýhodnější a nejlepší řešení, které právě vám bude nejlépe vyhovovat.
Nemusíte obcházet všechny banky, mám k dispozici přehled o nabídce  hypoték od všech  bank působících v ČR.
Vztah a komunikace s klientem byla, je a bude na prvním místě, ráda s vámi najdu cestu a způsob jakým dojít k plnění Vašich přání a představ o bydlení nebo nebytových prostorech pro vaše podnikání.
Ke každému klientovi přistupuji individuálně a odpovědně, ať už jsou jeho potřeby či sny o bydlení jakékoliv.

V případě vašeho zájmu, mne neváhejte kontaktovat

tel.: 733 331 950

e-mail: stepanka.malinova@gpf.cz

 

BONUS PRO NAŠE KLIENTY OD MAKLÉŘE DAVIDA LEŠE

     

Jsem vlastníkem firmy autodoprava – stěhování, která působí převážně v Ústí nad Labem, Teplice a Děčín.

Pokud jste již našli své nové bydlení a potřebujete přestěhovat nebo potřebujete vyklidit půdu, sklep a jiné prostory nebo 
odvézt věci na likvidaci nebo jste si koupili ledničku, pračku, nábytek nebo jakékoliv jiné zboží, které potřebujete odvézt z obchodu domů, neváhejte mne kontaktovat.

tel.: 777 921 913

nebo navštivte mé stránky 

www.autodoprava-ul.cz